کاهش خطر ابتلا به بیماری آلزایمر با کره گیاهی
کاهش خطر بیماری آلزایمر با کره فندق

کاهش خطر بیماری آلزایمر با کره فندق

آلزایمر یک اختلال عملکرد مغزی می باشد که در آن به تدریج توانایی های ذهنی فرد تحلیل می رود و دچار اختلال حافظه می شود. حافظه کوتاه مدت در اوایل بیماری درگیر می شود و با پیشرفت آن حافظه بلند مدت را نیز درگیر خود می کند. برای آشنایی با تاثیرات و درمان الزایمر با کره فندق همراه شوید.

زمانیکه آلزایمر به مرحله پیشرفت خود می رسد، تغییرات مغز منجر به ایجاد اختلال در کارکرد اندام و فعالیت های جسمانی می شود مانند عدم حفظ تعادل، عدم کنترل ادرار و مدفوع، عفونت ریه و سایر عفونت ها و …

آلزایمر دو نوع است:

زودرس: در آلزایمر زودرس ژن و سابقه خانوادگی موثر می باشند. این نوع آلزایمر شیوع کتری دارد و به سرعت پیشرفت می کند، علائم آلزایمر زودرس قبل از 60 سالگی ظاهر می شوند.

دیررس: در آلزایمر دیررس ژن نقش بسیار کمرنگی دارد، این نوع آلزایمر نوع شایعی است و در افارد بالای 60 سال به بالا رخ می دهد.

کره های گیاهی خواص بسیاری داشته که یکی از این نوع کره ها کره فندق می باشد که از بروز بیماری فراموشی جلوگیری می کند.

علائم آلزایمر چیست؟

مشکل در فعالیت ‌های ذهنی

گم شدن در جاهای ناآشنا

مشکل پیدا کردن نام اشیاء

هذیان، افسردگی و اضطراب

مشکل در خواندن و نوشتن

فراموشی اتفاقات زندگی خود

توهم، مشاجره و رفتار خشونت‌آمیز

عدم توانایی در شناخت اعضای خانواده

عدم توانایی در خوردن، لباس پوشیدن و حمام کردن

مشکلات بلع غذا، صحبت کردن و راه رفتن

 

کره فندق شکلاتی

تاثیر کره فندق (شکلاتی) بر کاهش خطر ابتلا به آلزایمر

کره فندق سرشار از ویتامین های A ,B ,C و E است و املاح معدنی نظیر کلسیم، فسفر، آهن، گوگرد، منیزیم، روی و پتاسیم دارد که همین مهم آن را به یک داروی طبیعی تبدیل کرده است. چربی کره فندق غیر اشباع است و باعث تأمین انرژی مورد نیاز، تنظیم درجه حرارت و افزایش سطح ایمنی بدن می گردد.

کره فندق به علت داشتن فسفر باعث تقویت حافظه شده و از بیماری آلزایمر جلوگیری می کند. این کره در دو نوع ساده و شکلاتی به عنوان صبحانه یا میان وعده قابل استفاده است.

 

جهت خرید کره فندق از فزوشگاه میتوانید بر روی خرید کره فندق کلیک کنید.