کره نارگیل

کاهش وزن و تناسب اندام با کره های گیاهی

امروزه رژیم و تناسب اندام مهمترین و پر دغدغه ترین مسأله برای خانم ها و آقایان به شمار می رود. اما متاسفانه خیلی از افراد با گرفتن رژیم نامناسب نه تنها به اندام ایده آل خود نمی رسند بلکه دچار سوء تغذیه میشوند و سلامت خود را به خطر می اندازند. در این مقاله قصد داریم شمارا با یکی از بهترین مواد غذایی مناسب برای کتهش وزن و تناسب اندام آشنا کنیم، پس با دال سین همراه باشید.

تغذیه خوب با رژیم غذایی متفاوت است، زیرا به کیفیت خود مواد غذایی اشاره دارد. تغذیه به مواد غذایی ای گفته میشود که بدن ما برای عملکرد بهینه بدن باید روزانه آن را مصرف کند، این مواد شامل ویتامین ها، مواد مغذی گیاهی، آنتی اکسیدان ها و پروتئین می باشند.

کره گیاهی برای چه کسانی مفید می باشد؟

لاغری و کاهش وزن: افرادی که اضافه وزن دارند و باید با رژیم غذایی در کنار ورزش، وزنشان را کنترل کنند می توانند کره گیاهی را به رژیم غذاییشان اضافه کنند.

استفاده از کره نارگیل کمک زیادی به کاهش وزن، بهبود متابولیسم، سرکوب اشتها، چربی و تامین مواد مغزی برای ایجاد انرژی مورد نیاز بدن میکند.

استفاده از این کره به عنوان تغذیه باعث می شود که تا چند ساعت فرد احساس سیری کند به همین دلیل بهترین گزینه برای لاغری به شمار می رود.

ورزشکاران و بدنسازان: از آنجا که کره نارگیل دارای اسید های چرب زنجیره متوسط ​است توسط بدن به سرعت جذب شده و به عنوان یک منبع انرژی برای ورزشکاران و بدنسازان مورد استفاده قرار می گیرد.

کره نارگیل دال سین

 

تاثیر کره نارگیل بر تناسب اندام:

کره گیاهی یک صبحانه یا میان وعده سالم و خوشمزه است که در بین بزرگسالان و کودکان طرفداران زیادی دارد. کره گیاهی طعم های مختلفی از جمله: کره بادام زمینی، کره بادام زمینی شکلاتی، کره فندق شکلاتی، کره پسته و … دارد.(جهت مشاهده محصولات کره گیاهی بر روی کره گیاهی کلیک کنید.)

کره نارگیل هم نوعی کره گیاهی است که خواص متعددی داشته و نه تنها در سوخت و ساز بدن اثر گذار است بلکه بر تقویت سیستم ایمنی بدن تاثیر بی نظیری دارد.

این کره حاوی مقادیر قابل توجهی از مواد معدنی مانند آهن، فیبر، پتاسیم، فسفر و منیزیم می باشد.

اسیدهای چرب متوسط ​​زنجیره ای موجود در کره نارگیل به طور مستقیم در کبد تجزیه و تبدیل به انرژی قابل استفاده می شوند. همچنین برای جلوگیری از اشتها، اثرات متابولیک اسیدهای چرب متوسط ​​زنجیره ای باعث احساس انرژی کافی شده، بنابراین کاهش میان وعده غذایی و به طور کلی کاهش تقاضای بدن برای کالری در سراسر روز را به دنبال خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید