کره نارگیل دال سین

تقویت سیستم ایمنی بدن با کره های گیاهی

تقویت سیستم ایمنی بدن یک امر بسیار مهم است که امروزه با وجود بیماری کرونا بیشتر از پیش باید به آن توجه کرد. در این مقاله به معرفی یکی از بهترین مواد مغزی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن میپردازیم پس با دال سین همراه باشید.

دستگاه ایمنی یا سیستم ایمنی بخشی از بدن است که سلول‌ها و مولکول‌های خودی را از مولکول های بیگانه مثل میکروبها و ویروسها را شناسایی می‌کند و آن‌ها را از بین می‌برد یا بی‌خطر می‌کند. اگر این سیستم دچار اختلال شود پیامدهای ناگواری را بهمراه خواهد داشت.

سیستم ایمنی بدن بر اثر چه چیز مختل می شود؟

بیماری دیابت: بیماری قندخون یا دیابت نوعی بیماری است که سیستم دفاعی بدن را ضعیف میکند، افراد مبتلا به قند خون بالا بیشتر دچار عفونت های مختلف از جمله عفونت های تنفسی می شوند.

پوکی استخوان: پوکی استخوان یا استئوپروز شایع ترین بیماری متابولیک استخوان است و زمانی بروز می کند که تشکیل استخوان جدید قادر به ترمیم استخوان های تخریب شده نباشد.

سنگ کیسه صفرا: کیسه صفرا عضو زیر کبد است که مواد زرداب را در خود ذخیره می کند (مایع هاضمه که کبد می سازد) و سنگ کیسه صفرا با ته نشین شدن مواد سخت در این عضو به وجود می آید.

تشکیل سنگ در کیسه صفرا به دلیل غلیظ شدن بیش از حد مایع صفراوی داخل کیسه صفرا است که باعث می شود هسته ی اولیه سنگ به علت رسوب کلسترول و تشکیل شن ریزه تولید شود. از همین رو افراد مبتلا به سنگ کیسه صفرا در معرض ابتلا به بیماری قلبی کرونری هستند.

استرس: استرس تاثیر زیادی بر اختلال سیستم ایمنی بدن میگذارد، زمانی‌که شخص دچار استرس شود بطور طبیعی با کاهش شدید میزان تکثیر سلول‌های کشنده‌ مواد مضر در بدن مواجه می‌شود .

بدین‌ وسیله می‌توان بیان کرد که بین مدت ‌زمان استرس و میزان تغییر ایمنی بدن، ارتباط وجود دارد.

 

کره نارگیل

تاثیر کره نارگیل بر تقویت سیستم ایمنی بدن:

استفاده از کره های گیاهی در حفظ تقویت و سلامت سیستم دفاعی بدن نقش مهمی را ایفا می کنند.

کره نارگیل یک نمونه از کره های گیاهی است و خواص خارق العاده ای دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

تقویت سیستم ایمنی بدن: مقادیر بالای لوریک اسید موجود در کره نارگیل به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کرده و خطر ابتلا به بیماری ها را کاهش می دهد.

ضد میکروب طبیعی: کره نارگیل به دلیل مقادیر بالای لوریک اسیدی که دارد، دارای خواص ضد باکتری و ضد ویروسی قوی بوده و خطر ابتلا به عفونت های ویروسی مانند آنفولانزا، سرماخوردگی، تبخال تناسلی، زگیل تناسلی و حتی برونشیت را کاهش می دهد.

پیشگیری از بیماری ها: کره نارگیل به دلیل مقادیر بالای اسید های چرب زنجیره متوسط که دارد باعث کاهش التهاب بدن شده و خطر ابتلا به بیماری های دیابت، پوکی استخوان، سنگ کیسه صفرا، بیماری کرون و حتی سرطان را از بین می برد.

منبع غنی فیبر غذایی: کره نارگیل حاوی مقادیر بالای فیبر خوراکی است که فواید زیادی برای سلامتی بدن دارد.

این فواید شامل:

کلسترول خون و قلب: فیبر موجود در کره نارگیل به کاهش کلسترول خون بالا کمک کرده و خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را از بین می برد.

قندخون و دیابت: فیبر موجود در کره نارگیل به کنترل قند خون در افراد مبتلا به دیابت کمک می کند.

 

جهت مشاهده و یا خرید کره نارگیل دالسین بر روی گزینه خرید کره نارگیل کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید